Warsztaty ukulele

Weź udział w muzycznych warsztatach ukulele!

Uku-wydarzenie to połączenie nauki, zabawy i wspólnego muzykowania!

Zapraszamy wszystkich którzy na ukulele wcześniej nie grali, jak i tych, którzy uku już znają, a szukają dodatkowych materiałów, wskazówek i/lub chcą pograć w grupie! 🙂 Warsztaty przeznaczone są dla osób od 14 roku życia i dorosłych (ze zniżką dla studentów). Jest możliwość zarezerwowania dla siebie jednego z 8 instrumentów dla kursantów – bez dodatkowych opłat.

Na kursie zagramy wspólnie melodie i rytmy, poznamy podstawy, technikę gry oraz kilka warsztatowych piosenek i postaramy się przy tym dobrze bawić 🙂 Background w postaci doświadczenia z innymi instrumentami nie jest wymagany! Jeśli zgromadzi się 10 uczestników, którzy znają podstawowe chwyty (C a F G d D) wydzielimy z nich także bardziej zaawansowaną grupkę.

Warsztaty poprowadzi wszechstronny ukista i instruktor Piotr Gwizdała. Grupy będą liczyły około 10-15 uczestników.

Zaproście do eventu swoich znajomych! Za ich udział macie zniżkę, a ponadto będziemy większą ekipą do możliwej kontynuacji nauki.

Event to dawka niezbędnej teorii i dużo praktyki. Przećwiczymy m.in. popularne rytmy bicia, grę palcami, przykładowe utwory, sprawdzanie czy instrument dobrze stroi, improwizację – oraz  – wspólnie wykonamy fragmenty warsztatowych piosenek uwzględniając różny poziom zaawansowania.

Widzimy się w piątek 28.06 o godz. 18:15. Uku-granie odbędzie się w sali podziemnej Kamieniczki – ul. Targowa 1 (róg Targowej i Mirowskiej)

 

Koszt eventu VOL. 1:
85 zł – cena normalna / jeden kurs
79 zł – dla uczniów, studentów, osób niepełnosprawnych oraz
– Twoja cena gdy przyprowadzisz znajomego
75 zł – ZAPIS GRUPOWY w 3 osoby, 69 zł – cena studencka
75 zł – dla uczestników poprzednich warsztatów

Zapisy ślijcie poprzez wiadomość do Ukuleland lub mailowo: ukulelandnauka@gmail.com,
z dopiskiem miasta w tytule oraz zaznaczeniem czy ukulele będzie potrzebne. Do zobaczenia!